Ottobock Blizzard

Stokta var
Ottobock Blizzard Tekerlekli Sandalye 
 
Modern tarzda sabit kasalı tekerlekli sandalye
Kolayca katlanarak küçültülebilir
Birden fazla ayarlama seçenekleri
Stabil ve sağlam
Günlük yaşamda ve rekreasyonel zamanlarda kullanım için uygun  

Hayatınıza taze bir esinti:
Blizzard burada! Bu yeni sabit kasa aktif  tekerlekli sandalye her fırtınaya meydan okur ve tüm zorlukları sizinle birlikte aşar!
Yolculukta da sizin en iyi dostunuz olacak Blizzard, sırt desteği kolayca katlanarak makul bir boyuta gelir ve bu sayede taşıması kolaydır.
Esas önemli nokta; yan paneller için herhangi birşey yapmanıza gerek kalmadan, sırt desteğini katlayınca onlar da otomatik olarak katlanmış olur.
Ve artık rahatça ve kolayca Blizzard'ı tek elle bagaja yükleyebilirsiniz.
 
Manevra yeteneği!  
Kompakt ve açık yapısı sayesinde sandalye size yeni ufuklar açar. Dar yerler, asansörler ve üst değiştirme odaları sizin için artık bir sorun teşkil etmeyecek; Blizzard dar alanlarda kolaylıkla dönebilir ve manevra yapabilir.
Ve tabii ki, tarz da çok önemlidir. Blizzard'ın yeni tasarımı etkileyicidir.
Kasa renkleri de sizin kişiliğinizi yansıtacak kadar farklıdır.
Blizzard, günlük yaşamda, evde veya eğlence zamanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde sandalyenin özelleştirilmesine izin verecek kombinasyon ve ayar seçenekleri sunar.
Her bir kasa, sizin vücut ölçülerinize uyum sağlaması için özel olarak üretilir.
İç kasa açısı, ayak destekleri ve sırt desteği açısı, Blizzard'ın ayarlama yapabileceğiniz özelliklerinden sadece birkaç tanesidir.
 
Aktif Sürüş
Blizzard, sürüş stilinize göre de size çeşitli ayar seçenekleri sunar: sürüş tekerleklerinin pozisyonunu ayrı ayrı ayarlayabilir ve ağırlık merkezini değiştirebilirsiniz.
Tekerlek kamberi de ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir: düz sürüş için 0° den kolay dönüş için kullanabileceğiniz 9° ye kadar.
Bu konularda lütfen uzman bir ekibe danışın. Blizzard'ı deneyin, heyecanlanacaksınız!